Fitness prvky

Prečo si ísť zacvičiť von ? 

Výskumy ukazujú, že cvičenie pod modrou oblohou zvyšuje náladu a príjem vitamínu D. Na exteriérových fitnes zariadeniach si môžete na čerstvom vzduchu komplexne precvičiť celé telo a urobiť niečo pre svoje zdravie.

MFS séria

„MFS séria exteriérových fitnes zariadení vyniká osobitým dizajnom a kvalitným prepracovaním. Je vhodná pre verejné priestranstvá s vysokou frekvenciou užívateľov ako aj súkromné areály, kúpeľov, hotelov a penziónov.“

Zariadenia  MFS série sú z galvanizovanej oceľovej konštrukcie popráškovanej, naviac ošetrenej UV stabilným  PE náterom. UV stabilné HDPE plasty, nerezový spojovací materiál  a šróby s anti-vandal úpravou zabezpečia vysokú životnosť vášho  fitnes ihriska.

Zariadenia sú vhodné aj pre náročnejších športových nadšencov (14+). Séria je certifikovaná podľa harmonizovanej normy EN 16630.

MFS séria,  ukážky z realizácií

MC séria

„MC séria exteriérových fitnes zariadení vyniká kvalitným prepracovaním. Je vhodná pre verejné priestranstvá, domovy pre seniorov ako aj súkromné areály, kúpeľov, hotelov a penziónov.“

Zariadenia  MC série sú z galvanizovanej oceľovej konštrukcie popráškovanej, . UV stabilné plasty, nerezový spojovací materiál  a šróby s anti-vandal úpravou zabezpečia vysokú životnosť vášho  fitnes ihriska.

Zariadenia sú vhodné aj pre náročnejších športových nadšencov (14+). Séria je certifikovaná podľa harmonizovanej normy EN 16630.

MC séria,  ukážky z realizácií

ECO séria

 “Séria ECO je určená pre verejne priestranstvá miest a obcí, kde zákazník popri  kvalite ocení aj cenu.” ECO séria fitness zariadení je certifikovaná podľa európskej normy EN 16630 ako aj normy na detské ihriská EN 1176. Zariadenia tejto série môžu byť súčasťou detských ihrísk a areálov pre deti.

Zosilnená oceľová konštrukcia týchto zariadení  je chránená proti korózií zinkovým náterom a práškovou farbou. Okrem bielo zelenej kombinácie sú dostupné aj kombinácie farieb žlto zelená, zeleno hnedá, bielo modrá, žlto fialová.

ECO séria,  ukážky z realizácií