FITNESS

Prečo si ísť zacvičiť von ? 

Výskumy ukazujú, že cvičenie pod modrou oblohou zvyšuje náladu a príjem vitamínu D. Na exteriérových fitnes zariadeniach si môžete na čerstvom vzduchu komplexne precvičiť celé telo a urobiť niečo pre svoje zdravie.

MFS séria

„MFS séria exteriérových fitnes zariadení vyniká kvalitným prepracovaním. Je vhodná pre verejné priestranstvá, domovy pre seniorov ako aj súkromné areály, kúpeľov, hotelov a penziónov.“ Zariadenia  MC série sú z galvanizovanej oceľovej konštrukcie popráškovanej, . UV stabilné plasty, nerezový spojovací materiál  a šróby s anti-vandal úpravou zabezpečia vysokú životnosť vášho fitnes ihriska. Zariadenia sú vhodné aj pre náročnejších športových nadšencov (14+). Séria je certifikovaná podľa harmonizovanej normy EN 16630.

VEKOVÉ ODPORÚČANIE

14 +

MFS séria,  ukážky z realizácií

MC séria

„MC séria exteriérových fitnes zariadení vyniká kvalitným prepracovaním. Je vhodná pre verejné priestranstvá, domovy pre seniorov ako aj súkromné areály, kúpeľov, hotelov a penziónov.“ Zariadenia  MC série sú z galvanizovanej oceľovej konštrukcie popráškovanej, . UV stabilné plasty, nerezový spojovací materiál  a šróby s anti-vandal úpravou zabezpečia vysokú životnosť vášho fitnes ihriska. Zariadenia sú vhodné aj pre náročnejších športových nadšencov (14+). Séria je certifikovaná podľa harmonizovanej normy EN 16630.

VEKOVÉ ODPORÚČANIE

14 +

MC séria,  ukážky z realizácií