MEGA

Séria Mega od Buglo prináša do sveta detských ihrísk niečo naozaj výnimočné. Jej monumentálne rozprávkové konštrukcie, žiarivé farby a inovatívne prvky sú navrhnuté tak, aby poskytovali nekonečné hodiny zábavy deťom všetkých vekových kategórií.

Hlavné prvky:

  • Impozantné rozmery: S niektorými prvkami dosahujúcimi až 8 metrov, Mega konštrukcie sú skutočnými hviezdami na každom ihrisku.
  • Kapacita pre mnoho detí: Umožňuje súčasnú zábavu veľkého počtu detí, čo zvyšuje atraktivitu a interaktivitu hry.
  • Rôznorodosť prvkov: Od šmýkačiek rôznych tvarov, cez lanové steny po prekážkové dráhy, série Mega ponúka široký výber zábavných a edukačných aktivít.

Bezpečnosť a kvalita:

  • Vyrobené z najkvalitnejších materiálov a vybavené všetkými potrebnými certifikátmi, série Mega zaručuje bezpečnosť a dlhodobú odolnosť.

Inšpirujúce témy:

  • Každý kus vybavenia je inšpirovaný vzrušujúcimi témami ako hasičské autá, vesmírne rakety, podmorský svet alebo exotická džungľa, čo podnecuje detskú fantáziu a tvorivosť.

Série Mega od Buglo je dokonalým riešením pre rozsiahle ihriská, ponúkajúc nekonečné možnosti pre najlepšiu zábavu a dobrodružstvo. Pozrite sa, či bude táto vzrušujúca kolekcia tou pravou voľbou aj pre vaše ihrisko!

VEKOVÉ ODPORÚČANIE

3-12 ROKOV

MEGA séria,  ukážky z realizácií