Street workout je unikátnym cvičením, ktoré dokonale rysuje telo, ktoré je zároveň jedinou činkou a strojom, ktoré sa využíva.

V našej ponuke nájdete zariadenia umožňujúce kompletný tréning a precvičenie svalov celého tela. Ponúkame originálne výrobky, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na funkčnosť, kvalitu, dizajn a bezpečnost. Zariadenia sú certifikované podľa normy EN 1176 a EN 16630 a je ich možné kombinovať vrámci jedného areálu s detskými zariadeniami. Deti sa môžu hrať a rodičia precvičiť telo.

ODPORÚĆANIA VÝROBCU:

Súčasťou montáže by malo byť umiestnenie pokynov k používaniu: „PREVÁDZKOVÝ PORIADOK“ a osadenie informačných a bezpečnostných upozornení (výrobný štítok, oznámenie o prípadných obmedzeniach ako aj inštrukcie k cvičeniu).

!!! Jednotlivé exterierové prvky sú bezpečné, napriek tomu  je možné zariadenia používať len s dozorom. Zariadenia sú vhodné pre dorast a dospelých. Dodržiavajte maximálne nosnosti !!!

Z nutnosti trvalého plnenia bezpečnostných noriem sa počas používania  zariadení odporúča, aby si objednávateľ zabezpečil prevádzkovateľa (resp. zmluvného partnera), ktorý je znalý a vie zabezpečiť ich dodržiavanie a tiež bude vykonávať náhodné a pravidelné kontroly!

Protišmykové odolne podstavy na detské ihriská a workouty

HPL

HPL protišmykové platformy

stlpik galvanizovany rez detske ihrisko a workout

GALVANIZOVANÁ OCEĽ

Po nanesení pasivačnej vrstvy (fosvátovaním)  je oceľ galvanizovaná. Konštrukcia je naviac chránená práškovou polyesterovou farbou zabezpečujúcou vysokú UV stabilitu farieb

Nerezový certifikovaný spojovací materiál

SPOJOVACÍ MATERIÁL

Nerezový certifikovaný materiál.

INFORMAČNÉ IKONY

Ikony na informačnej tabuli , ktoré znázorňujú ako cvičiť na danom prvku

RUKOVÄŤ

Pevné oceľové rukoväte

Spojovacie tyče / hrazdy sú z nerezovej ocele.

SPOJOVACIE TYČE

Spojovacie tyče / hrazdy sú z nerezovej ocele

Hliníkové spojoacie prvky

HLINÍKOVÉ SPOJOVACIE PRVKY

Unikátny systém spojovacích hliníkových komponentov

GUMENÉ ZÁSLEPKY

Gumené ukončenie rúr